ДА ВЪРНЕМ ВЯРАТА В ДОБРОТО!

Неведнъж през изминалата учебна учениците от СОУ „Св. Климент Охридски” - гр. Костенец са доказвали, че могат да обичат и да помагат на онези, които се нуждаят от помощ.

Тази учебна година започна с проявата на емпатия и благотворителност. На тържественото откриване, още в първия учебен ден, децата поставиха кутия в училищния двор и призоваха всички родители и ученици да се включат в благотворителната кампания в подкрепа на пострадалите  при наводнението в Мизия.

Инициативата и набирането на средства продължиха до 24 септември. Събрани бяха 828 лв., които на 25 септември бяха преведени по сметката на ОУ „Цанко Церковски” - гр. Мизия.

Благодарим на всички онези, които отвориха сърцето си за чуждата болка и показаха, че вярата в доброто може да съществува!